"Ładowanie..."

Meble na wymiar Belgia

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Firma Meble Krzemiński swoje usługi świadczy nie tylko na terenie Polski. Z roku na rok rośnie liczna naszych klientów z rozmaitych europejskich krajów. Zajmujemy się między innymi transportem polskich mebli do Belgii. Jesteśmy w stanie dotrzeć do dowolnego zakątku tego kraju.

Kilka słów o Belgii

Belgia to państwo położone w zachodniej Europie. Jego powierzchnia to około 30 500 kilometrów kwadratowych. Kraj ten zamieszkuje około 11 300 000 ludzi. Każdego roku Belgię odwiedzają miliony turystów z całego świata. Do najpopularniejszych jej zabytków zaliczają się między innymi:

  • Kościół Notre — Dame de la Chapelle — jeden z najstarszych zabytków Brukseli. Pochowany jest tutaj znany malarz — Pieter Breugel wraz z żoną.
  • Parc du Cinquantenaire — park miejski o powierzchni 30 hektarów zlokalizowany w Brukseli. Na jego terenie znajduje się między innymi Łuk Triumfalny, Wielki Meczet oraz Pawilon Horty —Lambeaux.
  • Katedra Świętego Zbawiciela w Brugii — to główna świątynia diecezji brugijskiej w Belgii. W jej wnętrzu znajduje się szereg dzieł malarskich i rzeźbiarskich.
  • Sukiennice w Ieper — jeden z największych obiektów o charakterze handlowym średniowiecznej Europy. W przeszłości pełnił on funkcję sukiennic oraz siedziby władz.

Zapotrzebowanie na meble w Belgii

Na terenie Belgii mieszka kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Spora część z nich, nie chcąc przepłacać, decyduje się na zamówienie mebli na wymiar do Belgii. Oferowane przez naszą firmę Meble Krzemiński polskie meble do Belgii w niczym nie ustępują tych dostępnych w tamtejszych sklepach. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem. Dostępne w naszym asortymencie meble na wymiar do Belgii przewożone są w pełni bezpiecznie, po uprzednim zabezpieczeniu.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Montaż mebli na wymiar Belgii

Oferujemy nie tylko kuchnie na wymiar. Nasza oferta obejmuje także meble do salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju, czy biura. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały renomowanych marek. Aby zagwarantować pełen komfort użytkowania kuchni na wymiar w Belgii, wyposażamy je w solidne prowadnice szuflad oraz zawiasy, co stanowi gwarancję ich wieloletniego użytkowania bez obaw o uszkodzenie. Meble na wymiar do Belgii z naszej oferty są zgodne z panującymi aktualnie trendami w wystroju wnętrz. Chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i podpowiadamy, jakiego rodzaju rozwiązania najlepiej sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Jesteśmy w stanie zaprojektować zarówno klasyczne, jak i minimalistyczne meble. Dostępne są one w pełnej gamie kolorystycznej. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy bieli, jak i fani drewna.

Belgia i jej miasta

Usługa, jaką są meble na wymiar, świadczymy na terenie całej Belgii. Skontaktuj się z nami, jeżeli mieszkasz mebli w Brukseli, Antwerpii, Gandawie, Charleroi, czy innej Belgijskiej miejscowości i szukasz najwyższej jakości mebli na wymiar z montażem w Belgii.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Belgii:

Przejdz do galerii

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni