"Ładowanie..."

Meble na wymiar Kraków

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości mebli na wymiar dla Klientów z terenu całego kraju. Spora część naszych realizacji to montaż na terenie stolicy województwa małopolskiego, jaką jest Kraków. W tym mieście mamy niemałe grono stałych Klientów, w związku z czym chętnie podejmujemy się realizacji kolejnych projektów w grodzie Kraka. Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług z zakresu tworzenia mebli na wymiar w Krakowie? Tym, co nas wyróżnia jest najwyższa jakość stosowanych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz terminowość. Tworzymy meble, które są jednocześnie ponadczasowe oraz zgodne z panującymi aktualnie trendami w wystroju wnętrz.

Kilka słów na temat Krakowa

Kraków, stolica Małopolski, zamieszkiwana jest obecnie przez ponad 770 000 osób. Miasto to od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów z całego świata. Trudno się temu dziwić. Na odwiedzających Kraków czeka całe mnóstwo atrakcji. Zaliczyć można do nich między innymi zbudowany w XV wieku Barbakan, Bramę Floriańską, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościołem Mariackim, Wieżą Ratuszową i Pomnikiem Adama Mickiewicza, Wzgórze Wawelskie czy Smoka Wawelskiego. Odwiedzając gród Kraka, warto również zajrzeć do dzielnicy żydowskiej, jaką jest Kazimierz.

Zapotrzebowanie na meble na wymiar w Krakowie

Z roku na rok rośnie liczba inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Co za tym idzie, nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na meble na wymiar. Wzrost płac oraz poprawa standardu życia sprawiają, że coraz więcej osób zamiast gotowych zestawów z marketu decyduje się na zamówienie spersonalizowanych mebli kuchennych w Krakowie. Korzystając z usług naszej firmy, jaką jest Meble Krzemiński, można mieć pewność, że wykonane meble kuchenne w Krakowie posłużą przez długie lata, ciesząc oko. Zakres naszych działań jest jednak o wiele szerszy i obejmuje również meble do salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki czy biura.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Meble na wymiar krok po kroku - Kraków

Jak wygląda tworzenie mebli na wymiar w Krakowie przez naszą firmę? W pierwszej kolejności wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary pomieszczenia. Pozwoli to na późniejsze przygotowanie wstępnego projektu na bazie koncepcji Klienta oraz wyceny. Po ich zaakceptowaniu przechodzimy do wykonania wizualizacji w wybranym stylu i kolorystyce. Na tym etapie dobierane są również akcesoria meblowe i pobierany jest zadatek. Tym, co wyróżnia nasze kuchnie na wymiar w Krakowie jest to, że do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości maszyny, takie jak chociażby obrabiarka CNC, która umożliwia tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych obróbek — tak w drewnie, jak i wszelkiego rodzaju tworzywach sztucznych.

Kraków i okolice

Meble na wymiar wykonujemy nie tylko w Krakowie, lecz również w okolicznych miastach. Bardzo często realizujemy projekty w Wieliczce, Bochni, Myślenicach czy Niepołomicach.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Krakowie:

Przejdz do galerii

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni