"Ładowanie..."

Meble na wymiar Monachium - Niemcy

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Nasza firma Meble Krzemiński swoje usługi realizuje nie tylko na terenie Polski. Od lat z powodzeniem zajmujemy się również produkcją mebli na wymiar z montażem w Monachium i innych niemieckich miastach. Najwyższa jakość, bezpieczny transport i terminowość — gwarantowane!

Kilka słów o Monachium w Niemczech

Monachium to miasto będące stolicą Bawarii, które leży na Wyżynie Bawarskiej, nad rzeką Izarą. Ma ono powierzchnię około 310 kilometrów kwadratowych i jest zamieszkiwane przez około 1 500 000 mieszkańców. Centrum Monachium jest położony na Starym Mieście Marienplatz. W jego okolicy znajdują się najpopularniejsze zabytki miasta, takie jak Katedra Najświętszej Marii Panny, Kościół świętego Piotra, Nowy Ratusz czy Rezydencja. Zwiedzając Monachium, warto również odwiedzić Ogród Angielski, który jest największym śródmiejskim parkiem na świecie.

Zapotrzebowanie na meble w Monachium

Tym, co przemawia za zakupem mebli na wymiar z montażem w Monachium wyprodukowanych przez naszą firmę Meble Krzemiński jest ich najwyższa jakość, która idzie w parze z przystępną ceną. Sprawia to, że z naszych usług chętnie korzystają nie tylko mieszkańcy Polski, lecz również innych europejskich krajów, w tym Niemiec. Oferowane przez nas meble wykonywane są z solidnych, trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Dzięki temu kupując je można mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat. Nie bez znaczenia jest również ich estetyczny wygląd i zgodność z panującymi aktualnie trendami. Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją mebli kuchennych. Zakres naszych działań obejmuje również meble do salonu, sypialni, łazienki, gabinetu, biura czy przedpokoju.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Montaż mebli na wymiar München

Chcą Państwo skorzystać z usługi, jaką są meble na zamówienie z montażem w Monachium i zastanawiają się, jak krok po kroku działa nasza firma? Pierwszy etap stanowi dokonanie pomiarów danego pomieszczenia. Następnie przygotowujemy wstępny projekt wraz z orientacyjną wyceną wykonania mebli. Po zaakceptowaniu go, przechodzimy do stworzenia wizualizacji, z uwzględnieniem pożądanej przez klienta stylistyki i kolorystyki. Kolejny etap to produkcja mebli. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesną obrabiarkę CNC, dzięki której wszystkie otwory, frezy czy cięcia są wykonywane z największą starannością. Dodatkowo, każda widoczna krawędź jest zabezpieczana przy pomocy obrzeża PCV o grubości 2 milimetrów. Na koniec, każdy z elementów zestawu mebli jest oddzielnie pakowany i w należyty sposób zabezpieczany. Po ustaleniu terminu montażu, wyruszamy w trasę do klienta i rozpoczynamy pracę. W znaczącej części przypadków trwają one nie dłużej niż 1 dzień.

Polskie meble do Niemiec

Usługę, jaką są meble na wymiar z montażem, świadczymy nie tylko na terenie München. Dojeżdżamy również do innych niemieckich miast, takich jak np.:Norymbergia, Augsburg, Ratyzbona, Stuttgart, Drezno, Berlin, Essen, Frankfurt, czy Hamburg.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Niemczech:

Przejdz do galerii

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni