"Ładowanie..."

Meble na wymiar Paryż - Francja

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Zakres działań naszej firmy nie ogranicza się jedynie do Polski. Meble Krzemiński specjalizuje się również w usłudze, jaką są meble na wymiar z Polski z montażem w Paryżu. Zagraniczni klienci doceniają naszą rzetelność, pracowitość i terminowość.

Kilka słów o Paryżu we Francji

Paryż to miasto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Stolica Francji ma powierzchnię około 105 km2 i jest zamieszkiwana przez około 2 200 000 osób. Każdego roku Miasto Miłości odwiedza średnio 15 000 000 — 20 000 000 turystów z całego świata. Trudno się temu dziwić — czeka tu na nich cała masa atrakcji. Do najpopularniejszych zalicza się Wieża Eiffela, Katedra Notre — Dame, Łuk Triumfalny, Luwr Bazylika Sacre Cour oraz Panteon. Zwiedzając Paryż, warto również przespacerować się Polami Elizejskimi i wybrać się na cmentarz Pere Lachaise. Na obrzeżach stolicy Francji znajduje się natomiast Pałac Wersalski oraz Disneyland Resort Paris.

Zapotrzebowanie na meble w Paryżu

Dlaczego osoby mieszkające we Francji decydują się na zakup mebli na wymiar z montażem w Paryżu? Wpływ na to mają przede wszystkim znacznie niższe ceny. Dotyczy to zarówno samych elementów wyposażenia kuchni, jak i montażu. Wykonywane przez nas meble są zgodne z panującymi aktualnie trendami w wystroju wnętrz, co sprawia, że są one w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Do ich tworzenia wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, estetyczne, odporne na uszkodzenia materiały, co sprawia, że kupując je można mieć pewność, że posłużą one przez wiele lat, ciesząc oko. Nie sposób nie wspomnieć tutaj również o tym, że nasze meble są znacznie tańsze o tych dostępnych we francuskich sklepach.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Zakres naszych działań nie ogranicza się wyłącznie do mebli kuchennych. Zajmujemy się również projektowaniem elementów wyposażenia łazienki, sypialni, salonu, przedpokoju czy biura.

Montaż mebli na wymiar w Paryżu

Dla naszych klientów z Paryża oferujemy usługę, jaką jest kompleksowy montaż mebli razem z ich transportem. Przewożone są one w sposób w pełni bezpieczny, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję, że dotrą one w nienaruszonym stanie i ustalonym z góry terminie. Naszą ekipę montażową tworzą rzetelni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jak krok po kroku wyglądają nasze działania? W pierwszej kolejności dokonujemy pomiaru pomieszczenia. Następnie przygotowujemy wstępny projekt zgodny z koncepcją klienta i wyceniamy usługę, jaką są meble na wymiar z montażem w Paryżu. Jeżeli zostanie on zaakceptowany, przechodzimy do tworzenia szczegółowej wizualizacji. Na tym etapie pobieramy zadatek. Zanim zaprojektowane przez nas meble wyruszą w trasę, każdy z wykonanych elementów jest osobno pakowany i odpowiednio zabezpieczany. Średni czas montażu w przypadku pomieszczenia o standardowych rozmiarach wynosi 1 dzień.

Polskie meble do Francji

Zaprojektowane przez nas meble montujemy nie tylko na terenie Paryża. Zakres naszych działań obejmuje również inne francuskie miasta. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz mebli na wymiar i mieszkasz w mieście, takim jak Marsylia, Luyon, Tuluza, Nicea, Strasburg czy Bordeaux.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie we Francji:

Przejdz do galerii

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni