"Ładowanie..."

Meble na wymiar Rzeszów

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Od samego początku istnienia naszej firmy produkujemy meble na wymiar dla klientów z całej Polski. Szczególnie często montujemy meble w stolicy Podkarpacia. Rzeszów jest jednym z najważniejszych miejsc działalności firmy Meble Krzemiński. Wśród innych producentów mebli na zamówienie w Rzeszowie wyróżnia nas jakość. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały i stosujemy najlepsze akcesoria meblowe.

Kilka słów o Rzeszowie

Stolicę podkarpacia aktualnie zamieszkuje prawie 200000 mieszkańców. Rzeszów jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski. Rzeszów jest także miastem studenckim – znajdują się tutaj 2 uczelnie państwowe i kilka uczelni prywatnych. Na terenie miasta działa Specjalna Strefa Ekonomiczna. Rzeszów posiada również port lotniczy, dostęp do autostrady A4 i drogi ekspresowej S19, co sprawia, że jest bardzo pożądanym miastem wśród inwestorów. Wiodącym przemysłem w Rzeszów jest przemysł lotniczy, farmaceutyczny i branża IT. W stolicy podkarpacia funkcjonują galerie i centra handlowe oraz różne supermarkety.

Zapotrzebowanie na meble w Rzeszowie

Z każdym rokiem drastycznie zwiększa się ilość mieszkań oddanych od użytku w Rzeszowie, co sprawia, że zapotrzebowanie na meble nieustannie rośnie. Ze względu na dobrze rozwijający się przemysł, co za tym idzie, lepsze zarobki i rosnący standard życia, mieszkańcy Rzeszowa decydują się na wysokiej jakości meble na wymiar. Czasy, kiedy klienci wybierali do swoich domów/mieszkań gotowe meble minęły. Aktualne trendy, gdzie bardzo modne jest łączenie kuchni i salonu wymuszają wykorzystanie mebli na wymiar z najwyższej półki, aby wszystko wyglądało bardzo estetycznie. W Rzeszowie coraz częściej klienci wybierają firmy, które kompleksowo zajmą się elementami całego mieszkania – taką firmą jest Meble Krzemiński. Produkujemy meble na wymiar do kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki, czy też biura.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Montaż mebli na wymiar - Rzeszów

Dla naszych klientów z Rzeszowa oferujemy kompleksowy montaż mebli wraz z ich transportem. Po wykonaniu ustalonych prac wykończeniowych w nowym mieszkaniu / domu, ustalamy dokładny termin montażu mebli. Profesjonalna ekipa montażowa, wyposażona w odpowiedni sprzęt i wiedzę jest w stanie zamontować proste meble kuchenne w Rzeszowie nawet w 5 godzin. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę więcej czasu.

Rzeszów i okolice

Oczywistym jest, że wykonujemy meble na wymiar nie tylko dla mieszkańców samego Rzeszowa. Bardzo często montujemy zamówione meble również w okolicy Rzeszowa. Najpopularniejszymi miastami są: Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Stalowa Wola, Jarosław, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Ropczyce, Dynów.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Rzeszowie:

Przejdz do galerii

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni