"Ładowanie..."

Zabudowa Wnęk

Szafy wnękowe - Szafy Przesuwne na wymiar Rzeszów

Bezpłatny pomiar i wycena szaf wnękowych

Szafy wnękowe mogą mieć zastosowanie w przeróżnych pomieszczeniach – od przedpokoju, przez garderobę, do sypialni. Aby poprawnie zaprojektować zabudowę wnęki, należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które na dalszym etapie mogą stać się uciążliwe: krzywe ściany/sufit, instalacje elektryczne. Ważnym elementem szafy wnękowej jest wykorzystanie przestrzeni w jej środku. Dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów: drążków, szuflad, koszy, półek, jesteśmy w stanie zagospodarować wnętrze według upodobań klienta.

Systemy zabudowy wnęk

W zależności od potrzeb, w zabudowie wnęk można zastosować różne systemy zamykania, np. drzwi przesuwne, czy też otwierane.

W naszych meblach z drzwiami przesuwnymi stosujemy systemy firmy Sevroll. Istnieje możliwość wyboru rodzaju okucia, jak i wypełnienia drzwi: płyta / lustro / lacobel. Wszystkie systemy jezdne marki Sevroll objęte są dożywotnią gwarancją.

Montaż szaf wnękowych

Montaż szafy wnękowej zazwyczaj nie trwa dłużej, niż jeden dzień roboczy.

Montujemy i Dostarczamy Szafy wnękowe / szafy przesuwne na wymiar między innymi w miastach: Rzeszów, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Stalowa Wola, Jarosław, Ropczyce, Kraków, Warszawa, Wrocław

Problemu nie stanowi również dalsza odległość, jak i granica Polski. Z naszymi meblami jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Unii Europejskiej.

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twojej Szafy Wnękowej