"Ładowanie..."

Najczęściej zadawane pytania

Jakie meble kuchenne do małej kuchni?

Meble kuchenne do małej kuchni - to niemałe wyzwanie. W przypadku pomieszczeń o ograniczonym metrażu należy się skupić przede wszystkim na funkcjonalności i pojemności szafek. Bardzo częstym wyborem w takim przypadku są meble do samego sufitu, aby zmieścić w szafkach jak najwięcej przyborów kuchennych. W swoim portfolio posiadamy bardzo dużo kuchni wykonanych w mieszkaniach z małymi kuchniami.

Dlaczego meble kuchenne są drogie?

Nie wszystkie meble kuchenne są drogie. Do tańszych należą te z popularnych marketów, które możemy zakupić w paczkach. Jeśli jednak oczekujemy od mebli czegoś więcej i chcemy wpasować je idealnie w nasze pomieszczenie, trzeba pomyśleć o meblach na wymiar. Takie meble wymagają włożenia o wiele więcej pracy, co generuje koszty. Biorąc pod uwagę jednak to, że nasze meble wytrzymają przynajmniej 5 razy dłużej, niż te z marketów, cena nie jest wcale wygórowana. Do kosztów przy zakupie mebli z marketu należy doliczyć również czas i nerwy, które musimy poświęcić przy ich montażu.

Gdzie kupić meble kuchenne?

Oczywiście meble kuchenne na wymiar najlepiej kupić u nas :) Zapraszamy do kontaktu.

Jak zaprojektować meble kuchenne?

Aby poprawnie zaprojektować meble kuchenne należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Najlepiej w tym celu zatrudnić fachowca, aby później nie okazało się, że “coś nie wejdzie”, będzie wystawać, itd.

Jakie fronty do mebli kuchennych?

Wybór frontów meblowych to nie lada wyzwanie. Do dyspozycji mamy bardzo dużo wariantów. Rozpoczynając od najtańszego - fronty wykonane z płyty meblowej oklejonej PCV / ABS w przeróżnych strukturach i kolorach. Następnym wariantem są fronty akrylowe, które również są dostępne w bardzo szerokich gamach barw. Kolejnymi frontami są fronty lakierowane, które w zależności od potrzeb mogą występować w połysku, półmacie, lub macie. Dodatkowo, możemy również wybrać to, czy fronty mają być gładkie, czy frezowane. Dalej występują fronty fornirowane - naturalne, lub pomalowane bejcą i zabezpieczone lakierem. Ostatnią kategorią są fronty drewniane, które wybierane są zazwyczaj do mebli stylowych.

Fronty lakierowane, czy laminowane?

Jako Meble Krzemiński od dawna nie oferujemy swoim klientom frontów laminowanych. Doświadczenie pokazuje, że takie fronty nie wytrzymują próby czasu. Swoim klientom polecamy tylko to, co najlepsze - fronty lakierowane będą tutaj dużo lepszym wyborem.

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni