"Ładowanie..."

Meble Kuchenne na Wymiar

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Bezpłatny pomiar i wycena mebli kuchennych

Początkiem drogi do wykonania Mebli Kuchennych na wymiar jest pomiar pomieszczenia. Przyjedziemy na miejsce budowy / remontu i wykonamy niezbędne pomiary pomieszczenia, dzięki którym będziemy w stanie przygotować wstępny projekt i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni.

Pomiary powinny być wykonane jeszcze przed rozpoczęciem remontu, ponieważ bardzo często zdarza się, że istnieje konieczność przeniesienia niektórych instalacji (prąd, woda, kanalizacja).

Projekt i dokładna Wycena Mebli

Po zapoznaniu się z koncepcją klienta, przygotowujemy wstępny projekt i orientacyjnie wyceniamy wykonanie mebli. Dopiero po zaakceptowaniu wstępnej wyceny, cały czas konsultując się z klientem, przygotowujemy dokładną wizualizację mebli z zachowaniem wybranej kolorystyki i elementów. Dobieramy również odpowiednie akcesoria meblowe. Na tym etapie pobierany jest ustalony wcześniej zadatek.

Wybór sprzętu AGD do Mebli Kuchennych

Mając na uwadze cenny czas i wygodę klienta, zajmujemy się również dystrybucją Sprzętu AGD. Znaczącą korzyścią jest to, że producenci AGD bardzo często przygotowują promocje (zarówno cenowe, jak i obejmujące rozszerzoną gwarancję), z których skorzytać można tylko za pośrednictwem Studia Kuchennego, którym jesteśmy. Warto również zaznaczyć, że w przypadku zakupu sprzętu w znanych marketach / internecie, w znacznej większości stajemy sie posiadaczami produktów o zaniżonej trwałości, z uwagi na wykorzytanie podzespołów gorszej jakości.

Zobacz GALERIĘ mebli kuchennych na wymiar

Wykonanie Mebli Kuchennych na wymiar

Jako nieliczni w okolicy posiadamy maszyny z najwyższej półki, które pozwalają na produkcję mebli z ogromną dokladnością. Przy każdym zleceniu wykorzystujemy Obrabiarkę CNC, dzięki czemu wszelkie otwory, frezy, cięcia są wykonane z największą starannością i dokładnością. Każda widoczna krawędź mebla zabezpieczana jest obrzeżem PCV o grubości 2mm, co jest bardzo rzadko spotykane wśród innych producentów. Przy składaniu poszczególnych szafek wykorzystujemy dwa rodzaje połączeń: konfirmaty + drewniane kołki z klejem, dzięki czemu konstrukcja staje się bardzo sztywna i wytrzymała. Akcesoria Meblowe montowane zgodnie z instrukcjami producentów, co sprawia, że sposób ich działania jest w 100% zgodny z założeniem.

Dzięki wykorzystaniu Obrabiarki CNC, jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane obróbki zarówno w drewnie, jak i tworzywach sztucznych.

Montaż Mebli Kuchennych na wymiar

Przed wyjazdem na montaż, każda szafka jest oddzielnie pakowana i zabezpieczana na czas transportu. Po ustaleniu terminu montażu, zabezpieczone meble i sprzęt przewozimy do klienta i rozpoczynamy prace. Przy standardowego rozmiaru kuchni, czas montażu wynosi jeden dzień. Po zamontowaniu mebli i przeprowadzeniu kontroli jakości następuje rozliczenie za wykonane meble kuchenne.

Montujemy i Dostarczamy Meble Kuchenne między innymi w miastach: Rzeszów, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Stalowa Wola, Jarosław, Ropczyce, Kraków, Warszawa, Wrocław

Problemu nie stanowi również dalsza odległość, jak i granica Polski. Z naszymi meblami jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Unii Europejskiej.

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni