"Ładowanie..."

Meble Biurowe na wymiar

Solidne i trwałe meble biurowe

Bezpłatny pomiar i wycena mebli biurowych

Potrzebujesz ergonomicznych, solidnych, wykonanych na wymiar mebli biurowych? Początkiem drogi do wykonania mebli biurowych jest pomiar pomieszczeń. Bezpłatnie przyjedziemy do Twojego biura, wykonamy pomiary profesjonalnymi narzędziami i przygotujemy wstępny projekt, aby móc wycenić Twoje meble biurowe.

Biurka, Szafy, Regały

Wykonujemy solidne biurka w całości z płyty wiórowej, lub blaty (18 / 36 mm) osadzone na profesjonalnie wykonanych, metalowych stelażach pomalowanych proszkowo (istnieje również możliwość zamówienia biurek z regulowaną wysokością). Elementy z płyty wiórowej oklejone są 2mm PCV/ABS, dzięki czemu posłużą długie lata.

Recepcje

Recepcja w nowoczesnym biurze jest bardzo ważnym elementem. Oferujemy wykonanie m.in. lad recepcyjnych, obróbkę ścian, sufitów, drzwi.

Transport i montaż

Dowozimy i montujemy meble biurowe na wymiar między innymi w miastach: Rzeszów, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Stalowa Wola, Jarosław, Ropczyce, Kraków, Warszawa, Wrocław

Problemu nie stanowi również dalsza odległość, jak i granica Polski. Z naszymi meblami biurowymi jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Unii Europejskiej.

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę mebli do Twojego biura