"Ładowanie..."

Meble na wymiar Dania

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Mieszkają Państwo w Danii i poszukują najwyższej jakości mebli na wymiar? Doskonale się składa! Nasza firma Meble Krzemiński specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar z montażem w Danii. Oferujemy meble do kuchni, salonu, łazienki, przedpokoju czy gabinetu dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kilka słów o Danii

Dania to państwo położone w Europie Północnej, będące najmniejszym spośród krajów nordyckich. W jej skład wchodzą także Wyspy Owcze oraz Grenlandia. Dania ma powierzchnię ponad 43 000 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności tego kraju to około 5 800 000. Co warto odwiedzić podczas wycieczki do Danii? Do najpopularniejszych jej atrakcji zaliczają się:

  • Amalienborg — jest to oficjalna rezydencja duńskich monarchów oraz duńskiej rodziny królewskiej. Powszechnie określana jest ona mianem zimowego pałacu królewskiego.
  • Christiansborg — dawny zamek królewski i siedziba królów Danii do 1794 roku. Obecnie znajduje się tam duński parlament, biura rządu i muzea.
  • Wielka Synagoga w Kopenhadze — główna i największa synagoga kopenhaskiej gminy żydowskiej.
  • Legoland Billund — to otwarty w 1968 największy park Legoland na świecie. Zamek Egeskov — najlepiej zachowany zamek na wodzie z okresu europejskiego renesansu.

Zapotrzebowanie na meble w Danii

Głównymi ośrodkami Polonii duńskiej są Kopenhaga i Nykøbing Falster. Aktualnie kraj ten zamieszkuje kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Jeżeli nie chcą Państwo przepłacać, kupując meble w duńskich sklepach, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi, jaką są polskie meble do Danii. Produkowane są one w całości w Polsce, następnie odpowiednio pakowane i zabezpieczone i transportowane do Państwa domów w Danii. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli do wymiar do Danii, co sprawia, że nie muszą się Państwo obawiać, że ulegną one uszkodzeniu podczas transportu.

Montaż mebli na wymiar Danii

Dlaczego warto zdecydować się skorzystać z usługi, jaką są kuchnie na wymiar do Danii? Rozwiązanie to ma całe mnóstwo zalet. Poza wspomnianą już powyżej oszczędnością, jesteśmy w w stanie stworzyć zestaw, który będzie w 100% uszyty na miarę i dopasowany do metrażu Państwa domu czy mieszkania oraz indywidualnych potrzeb domowników. Do produkcji naszych mebli kuchennych w Danii wykorzystujemy wyłącznie trwałe, solidne, odporne na uszkodzenia materiały. Dzięki temu kupując je zyskują Państwo pewność, że posłużą one przez długie lata, ciesząc oko. W naszym asortymencie mebli na wymiar do Danii coś dla siebie znajdą zarówno fani klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

Dania i jej miasta

Jeżeli są Państwo zainteresowani meblami na wymiar z montażem w Danii — zachęcamy do kontaktu! Nasze usługi świadczymy w każdym mieście tego kraju: od Kopenhagi, przez Arhus i Odense, Billund, aż po Allborg.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Danii:

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni