"Ładowanie..."

Meble na wymiar Dania

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Mieszkają Państwo w Danii i poszukują najwyższej jakości mebli na wymiar? Doskonale się składa! Nasza firma Meble Krzemiński specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar z montażem w Danii. Oferujemy meble do kuchni, salonu, łazienki, przedpokoju czy gabinetu dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kilka słów o Danii

Dania to państwo położone w Europie Północnej, będące najmniejszym spośród krajów nordyckich. W jej skład wchodzą także Wyspy Owcze oraz Grenlandia. Dania ma powierzchnię ponad 43 000 kilometrów kwadratowych. Liczba ludności tego kraju to około 5 800 000. Co warto odwiedzić podczas wycieczki do Danii? Do najpopularniejszych jej atrakcji zaliczają się:

  • Amalienborg — jest to oficjalna rezydencja duńskich monarchów oraz duńskiej rodziny królewskiej. Powszechnie określana jest ona mianem zimowego pałacu królewskiego.
  • Christiansborg — dawny zamek królewski i siedziba królów Danii do 1794 roku. Obecnie znajduje się tam duński parlament, biura rządu i muzea.
  • Wielka Synagoga w Kopenhadze — główna i największa synagoga kopenhaskiej gminy żydowskiej.
  • Legoland Billund — to otwarty w 1968 największy park Legoland na świecie. Zamek Egeskov — najlepiej zachowany zamek na wodzie z okresu europejskiego renesansu.

Zapotrzebowanie na meble w Danii

Głównymi ośrodkami Polonii duńskiej są Kopenhaga i Nykøbing Falster. Aktualnie kraj ten zamieszkuje kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Jeżeli nie chcą Państwo przepłacać, kupując meble w duńskich sklepach, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi, jaką są polskie meble do Danii. Produkowane są one w całości w Polsce, następnie odpowiednio pakowane i zabezpieczone i transportowane do Państwa domów w Danii. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli do wymiar do Danii, co sprawia, że nie muszą się Państwo obawiać, że ulegną one uszkodzeniu podczas transportu.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Montaż mebli na wymiar Danii

Dlaczego warto zdecydować się skorzystać z usługi, jaką są kuchnie na wymiar do Danii? Rozwiązanie to ma całe mnóstwo zalet. Poza wspomnianą już powyżej oszczędnością, jesteśmy w w stanie stworzyć zestaw, który będzie w 100% uszyty na miarę i dopasowany do metrażu Państwa domu czy mieszkania oraz indywidualnych potrzeb domowników. Do produkcji naszych mebli kuchennych w Danii wykorzystujemy wyłącznie trwałe, solidne, odporne na uszkodzenia materiały. Dzięki temu kupując je zyskują Państwo pewność, że posłużą one przez długie lata, ciesząc oko. W naszym asortymencie mebli na wymiar do Danii coś dla siebie znajdą zarówno fani klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji.

Dania i jej miasta

Jeżeli są Państwo zainteresowani meblami na wymiar z montażem w Danii — zachęcamy do kontaktu! Nasze usługi świadczymy w każdym mieście tego kraju: od Kopenhagi, przez Arhus i Odense, Billund, aż po Allborg.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Wybrane realizacjie w Danii:

Przejdz do galerii

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni