"Ładowanie..."

Meble na wymiar UK

Twoja Wymarzona Kuchnia w zasięgu ręki

Zamieszkują Państwo Wielką Brytanię i potrzebują najwyższej jakości mebli na wymiar do swojego domu czy mieszkania? Nasza firma Meble — Krzemiński specjalizuje się w ich projektowaniu i montażu. Sporą część osób korzystających z naszych usług stanowią klienci z Anglii.

Kilka słów o Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania jest unitarnym państwem wyspiarskim położonym w Europie Zachodniej. W jej skład wchodzi Anglia, Walia, Szkocja oraz Irlandia Północna. Wielka Brytania posiada kilkanaście terytoriów zależnych, które nie wchodzą w skład Zjednoczonego Królestwa. Powierzchnia kraju to około 244 000 kilometry kwadratowe, a liczba ludności — ponad 66 000 000. Głową państwa jest królowa Elżbieta II, następcą tronu — Książę Karol, a szefem rządu — premier Boris Johnson. Religia dominująca w Wielkiej Brytanii to anglikanizm. Obowiązującą tu walutą jest funt szterling.

Stolica Wielkiej Brytanii to Londyn. Jego powierzchnia to 1572 metry kwadratowe. Londyn zamieszkuje około 8 700 000 osób. To trzecie co do wielkości miasto Europy, po Moskwie i Stambule. Londyn jest podzielony na 32 gminy.

Jakie zabytki warto odwiedzić podczas pobytu w Anglii?

  • Pałac Buckingham — oficjalna londyńska rezydencja brytyjskich monarchów. To największy na świecie pałac królewski i jedna z pereł architektury późnego baroku.
  • Clifton Suspension Bridge — to most wiszący nad rzeką Avon, zlokalizowany w zachodniej części Anglii, na granicy dzielnicy Bristolu Clifton oraz hrabstwa Somerset. Składa się się on z 2 wież oraz szeregu konstrukcji wiszących. Most został otwarty w 1864 roku. Każdego roku korzysta z niego około 12 000 pojazdów mechanicznych.
  • Pałac Westminsterski — zabytkowy, neogotycki pałac zlokalizowany w Londynie. Jest on siedzibą brytyjskiej Izby Gmin, Izby Lordów oraz związanych z nimi urzędów. Obiekt został wpisany w 1987 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
  • Royal Albert Hall — sala koncertowa zlokalizowana w Londynie, która poświęcona jest księciu Albertowi — mężowi królowej Wiktorii. Regularnie odbywają się w niej różnego rodzaju koncerty, wydarzenia kulturalne, bale czy konferencje. Sala koncertowa jest w stanie pomieścić 8 000 ludzi.
  • York Minister — gotycka katedra położona w mieście York, w hrabstwie North Yorkshire. To jeden z największych obiektów tego typu w Europie Północnej. Katedra jest siedzibą arcybiskupa Yorku. To drugi co do ważności dostojnik w angielskiej hierarchii kościelnej.
  • British Museum — jedno z największych na świecie muzeów historii starożytnej. Znajduje się ono w Londynie. Do najbardziej znanych eksponatów zaliczają się marmury elgińskie, rzeźby z ateńskiego Partenonu, waza portlandzka czy kamień z Rosetty.
  • Katedra w Truro — katedra anglikańska zlokalizowana w Truro, które jest stolicą Kornwalii. To pierwsza od XIII wieku wybudowana od podstaw katedra w Wielkiej Brytanii.
  • Zamek Windsor — rezydencja angielskich królów od 1100 roku. Zamek składa się z szeregu budynków otoczonych murami z wieżami oraz bramami. Wraz z londyńskim pałacem Buckingham oraz edynburskim pałacem Holyrood, jest to jedna z głównych oficjalnych rezydencji brytyjskich monarchów.
  • Zamek w Warwick — średniowieczny zamek zlokalizowany w hrabstwie Warwick, w środkowej Anglii. Został on zbudowany w 1068 roku przez Wilhelma Zdobywcę. Był używany do początku XVI wieku, kiedy to został przekształcony przez Sir Fulke’a Greville’a w klasyczną angielską posiadłość wiejską.

Zapotrzebowanie na meble w UK

Na terytorium UK zamieszkuje ponad 900 000 Polaków. To druga pod względem liczebności grupa imigrantów w tym kraju, po Hindusach. Język polski jest drugim co do popularności językiem w Anglii i trzecim w Wielkiej Brytanii, po angielskim oraz walijskim. Największymi ośrodkami emigracyjnymi są Birmingham, Bradford, Edynburg, Glasgow oraz Londyn. Jako że koszty życia w UK są stosunkowo wysokie, spora część Polaków zamieszkujących ten kraj decyduje się na zakup mebli na wymiar wyprodukowanych w Polsce.

Zobacz ofertę mebli kuchennych na wymiar

Montaż polskich mebli na wymiar w UK

Nasza firma Meble — Krzemiński od lat zajmuje się produkcją i montażem mebli na wymiar do UK. Zakres naszych działań jest niezwykle szeroki. Obejmuje on między innymi meble kuchenne UK, jak i meble pokojowe czy biurowe. W naszym asortymencie nie brak również funkcjonalnych akcesoriów meblowych, jak prowadnice szuflad, zawiasy, czy inne akcesoria marek premium. Zajmujemy się także dystrybucją sprzętu AGD renomowanych marek. Mnogość dostępnych rozwiązań sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na budżet, dostępną przestrzeń czy preferowany styl wystroju wnętrz. Do produkcji naszych polskich mebli do UK wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Oferowane przez nas płyty meblowe, blaty kuchenne oraz dekory to produkty trwałe, wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu w czystości oraz estetyczne.

Jak krok po kroku wygląda współpraca z naszą firmą w zakresie produkcji i montażu polskich mebli na wymiar do UK? Pierwszy etap stanowi dokonanie pomiaru pomieszczenia, w którym mają znajdować się meble oraz przedstawienie koncepcji przez klienta. Na bazie tego przygotowywany jest wstępny projekt z uwzględnieniem wybranej stylistyki i kolorystyki. Na tym etapie dokonujemy również wyceny mebli na wymiar z montażem w Wielkiej Brytanii. Po jej zaakceptowaniu, pobieramy zadatek.

Gwarantujemy w 100% bezpieczny transport mebli kuchennych do Wielkiej Brytanii. Każdy z elementów zestawu jest osobno pakowany i w odpowiedni sposób zabezpieczany na czas podróży.

Wielka Brytania i jej miasta

Nasze usługi z zakresu montażu mebli na wymiar z montażem w Anglii świadczymy na terenie całego kraju. Z naszymi polskimi meblami jesteśmy w stanie dotrzeć zarówno do Londynu, jak i Birmingham, Glasgow, Liverpoolu, Leeds, Sheffield, Edynburga, Bristolu, Manchesteru, Leicesteru czy innych, mniejszych miejscowości Anglii.

Sprawdź naszą ofertę mebli kuchennych na wymiar i umów się na pomiar i wycenę. Zapraszamy!

Umów się na pomiar i wycenę Twojej Wymarzonej Kuchni